Sławomir Nowicki

Prezes

Przytór – Łunowo to miejsce, gdzie się urodził, dorastał i założył rodzinę. To jego dom. Ale stara się o dobro całego prawobrzeża Świnoujścia z Warszowem, Ognicą i Karsiborem włącznie. Z równym zaangażowaniem zajęty milionowymi inwestycjami, jak i sprawami poszczególnych mieszkańców.

Posiada ogromne doświadczenie zawodowe w sektorze gospodarki morskiej. Od 1984 roku zatrudniony w żegludze szczecińskiej (gdzie pracuje do dziś) w taborze pływającym. Od 1997 roku kieruje taborem pływającym, a jako swoją główną specjalizację wskazuje budowy hydrotechniczne. Brał aktywy udział m.in. w przedłużeniu mola w Międzyzdrojach i falochronu wschodniego LNG oraz przy pracach hydrotechnicznych w Porcie Gdańsk itp.

Spełniony mąż i ojciec dwóch synów. Od poniedziałku do piątku zabiegany dla swoich wyborców, weekendy poświęca rodzinie. Najchętniej wspólnie odpoczywają nad wodą i na wodzie. Z tej pasji wynika także praca w Żegludze Szczecińskiej. Najwyraźniej na członkostwo w Grupie Morskiej był po prostu skazany.